بازدید کننده محترم :

ضمن ابراز خرسندی از حسن سلیقه شما در انتخاب هتل آپارتمان آرمان قوانین و مقرارت هتل بشرح زیر به حضورتان اعلام میگردد. پیشاپیش اقامتی خوش همراه با خاطره ای ماندگار برایتان آرزومندیم .

بخش یک : تعاریف
 1. رزرو : هرگونه نگهداری و اختصاص مکان ( اتاق، سوئیت، آپارتمان و …) در هتل، برای مدت زمان مشخص رزرو نامیده می شود.
 2. متقاضی رزرو : فردی که شخصاً یا به نمایندگی از شخص دیگری با مراجعه مستقیم و یا کتباً از طریق ارسال نامه، نمابر و یا از طریق امکانات اینترنتی و وب سایت تقاضای رزرو اتاق برای مدت زمان مشخص نماید.
 3. پذیرنده رزرو : مدیر هتل و یا نماینده قانونی وی که اجازه انجام رزرو در هتل را دارد و مسئول و مجاز به تایید و یا امضای برگ رزرو است.
 4. موضوع رزرو : عبارت است از محلی که میهمان در تاسیسات گردشگری (اقامتی) اسکان خواهد یافت؛ شامل اتاق ، سوئیت ، آپارتمان و … که در تقاضای رزرو متقاضی قید شده است.
 5. مدت و زمان رزرو : تاریخ ورود میهمان که بعد از ساعت 14 روز ورود شروع شده و تا قبل از ساعت 12 روز خروج ادامه خواهد داشت.
 6. مبلغ رزرو (پیش پرداخت) : وجه نگهداری مکان، به عنوان پیش پرداخت به صورت علی الحساب و معمولاً معادل هزینه یک شب اقامت خواهد بود که می بایست توسط متقاضی به حساب هتل واریز و رسید آن جهت صدور برگ رزرو به بخش رزرواسیون هتل نمابر یا تحویل شود.
 7. واچر (تائیدیه رزرو) : هرگونه تایید مکتوب و یا رسید الکترونیکی که توسط پذیرنده رزرو به شخص متقاضی رزرو (چاپی، ایمیلی و پیامکی) تحویل داده شود واچر گویند که می بایست حتما ً ممهور به مهر هتل و یا از طریق کانال های رسمی الکترونیکی هتل بوده و کلیه مشخصات رزرو از جمله موضوع رزرو، نام میهمان، مبلغ پیش پرداخت، تاریخ ورود و خروج و … در آن قید شده و دارای شماره و تاریخ باشد.
بخش دوم : مقررات پذیرش

         ساعت پذیرش :

ساعت پذیرش مهمانان ساعت 14:00 می باشد. میهمانان در صورت ورود قبل از ساعت 14:00  می توانند از امکانات رستوران و خدمات ورزشی و … استفاده نمایند. در صورت امکان پذیرش  و آماده بودن اتاق قبل از ساعت 6 صبح شامل یک شب کامل خواهد شد. در صورت ورود بین ساعت 6 الی 14:00هزینه 50% شارژ خواهد شد.

 • زمان تسویه ساعت 12:00 هر روز زمان تخلیه و تصویه حساب می باشد.با توجه به شرایط هتل، خروج دیرهنگام از هتل بین ساعت 12:00 الی18:00 مشمول 50% نرخ یک شب اتاق می گردد. بعد از ساعت 18:00  به صورت کامل شارژ می گردد. درصورت خروج زود هنگام قبل از تاریخ خروج مشخص شده ،  میهمان بایستی  24ساعت  قبل به اطلاع هتل رسانی نماید. در غیر اینصورت هزینه 1 شب از میهمان اخذ می گردد.

         جهت کودکان زیر 3 سال اقامت به صورت رایگان می باشد، کودکان 3 تا 8  سال نیم بها محاسبه خواهند شد

         همراه داشتن هر گونه حیوان در هتل ممنوع می باشد.

مقررات ابطال و عدم مراجعه میهمان(No show) :

هرگونه تاخیر در برنامه ورود و یا کنسل رزرو می بایست در موعد رزرو به هتل اطلاع داده شود در غیر این صورت میزان خسارتی که باید توسط مشتری پرداخت گرد به شرح ذیل است:

 • ابطال رزرو تا 72 ساعت قبل از ورود بدون جریمه.
 • ابطال رزرو تا 48 ساعت قبل از ورود 20% هزینه یک شب اقامت.
 • ابطال رزرو تا 24 ساعت قبل از ورود 50% هزینه یک شب اقامت.
 • ابطال رزرو در روز ورود 80% هزینه یک شب اقامت.
 • عدم مراجعه میهمان(No show): در صورت ابطال نکردن و عدم ورود میهمان کل هزینه یک شب اقامت به حساب میهمان منظور می گردد.
 • ابطال شدن رزرو می بایست به صورت کتبی اعلام گردد.
 • مقررات ابطال در رزروهای گروهی، تابع مفاد قرارداد فی مابین می باشد.

مقررات پرداخت:

 • پیش پرداخت : هنگام رزرو می بایست 50% هزینه کل اقامت به عنوان پیش پرداخت اخذ گردد.
 • کارت اعتباری: هتل از پذیرفتن کارت های master, visa و … معذور است.
 • ارزهای دریافتی :پرداخت به صورت نقدی) دلار – یورو – ریال ایران ) می باشد و هتل از پذیرفتن دیگر ارزها معذور است.
 • صرافی: هتل از تبدیل ارزها معذور است.
 • پرداخت اعتباری: جهت تایید اعتباری بودن صورتحساب تا 48 ساعت قبل از ورود میهمان با هتل تماس حاصل نماید. در غیر این صورت تعهد پرداخت ( پیش پرداخت و تسویه حساب نهایی) بر عهده میهمان خواهد بود.

تخفیفات و بسته های فروش :

 • تخفیفات تعیین شده با هم ادغام نمی شوند.
 • اعمال هر گونه تخفیف، مشمول هزینه اقامت شبهای قبل نمی گردد.
 • در صورت عدم دریافت نامه از شرکت یا آژانس مربوطه میهمان در خصوص اعمال نرخ و سایر خدمات همانند مشتری عادی تلقی می گردد.

مقررات امنیتی :

در صورتی که رزرو انجام شده به دلایل زیر توسط هتل لغو گردد، کلیه وجه دریافتی از میهمان بدون اخذ هرگونه هزینه ای به وی مسترد خواهد شد :

 • دلایل امنیتی دولتی
 • عدم سرویس دهی هتل به علت موارد فورس ماژور مانند قطع برق، آتش سوزی و …
 • ورود میهمان غیر مقیم به اتاق میهمانان اکیدا ممنوع است. در صورت تمایل در لابی لانژ از میهمان پذیرایی نمایید.

مقررات وارد نمودن خسارت : 

 • هر گونه خسارت وارده به اتاق ها و فضای عمومی هتل که به نسبت نوع و میزان خسارت وارده، و با نظر کارشناسی هتل تعیین می گردد و میهمان موظف به پرداخت جریمه (جبران خسارت) تعیین شده خواهد بود
بخش سوم : شرایط پذیرش
 1.  ساعت ورود به هتل ملاک محاسبه نبوده و ساعت تخلیه اتاق قبل از ساعت 12 ظهر و تحویل اتاق بعد از ساعت 14 می باشد.
 2. میهمان می بایست درهنگام ورود به هتل برگ تایید رزرو و اصل فیش یا حواله بانکی (چاپی و یا الکترونیکی) را به مسئول پذیرش ارائه نماید.
 3. همراه داشتن شناسنامه عکس دار میهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی و مقررات هتل الزامی است
 4. در صورت درخواست میهمان جهت افزایش زمان اقامت تا ساعت 18 ، معادل 50% و پس از آن هزینه کامل اقامت یک شب از میهمان دریافت می گردد.
 5. در صورتیکه میهمان قبل از ساعت 14 مراجعه نماید ، هتل وظیفه ای در قبال ارائه اتاق نخواهد داشت و تنها در صورت امکان و خالی بودن اتاق میتواند همکاری لازم را داشته باشد.
 6. هتل در خصوص جهت، طبقه، رنگ و طرح اتاق هیچگونه مسئولیتی ندارد و شماره اتاق هنگام ورود میهمان به هتل توسط پذیرش تعیین می شود.
 7. در صورت اقامت افراد بیشتر از ظرفیت مشخص شده هر اتاق، شامل پرداخت هزینه نفر اضافه بوده و منوط به دریافت تخت یا سرویس اضافه نمی باشد..
 8. میهمان موظف است در پایان اقامت رزرو شده نسبت به تخلیه اتاق در ساعت مشخص توسط هتل اقدام نماید و در صورت تمایل به تمدید، با هماهنگی و توافق پذیرش هتل ممکن خواهد بود.
 1. همراه داشتن اوراق شناسایی معتبر در زمان مراجعه ( کارت ملی ، شناسنامه و پاسپورت جهت اتباع خارجی ) به ازای هرنفر الزامی می باشد .
 2. شرایط استفاده از اتاق مشترک داشتن محرمیت مطابق با شرع مقدس اسلام می باشد و ارائه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت در زمان مراجعه به هتل الزامیست.
بخش چهارم : روشهای رزرواسیون
 • رزرو حضوری : میهمانان محترم می توانند در هرساعت از شبانه روز ضمن مراجعه به پذیرش هتل نسبت به رزرو اتاق اقدام نمایند.
 • رزرو از طریق نمابر : برای درخواست رزرو اتاق از طریق نمابر ، متقاضیان محترم می توانند درخواست خود را همراه با اطلاعات ذیل به شماره های تلفکس رزرواسیون  ۳۳۳۹۱۶۳۲-۹۸۵۱+ ارسال نمایند.
 • رزرو از طریق پست الکترونیکی : متقاضیان رزرو اتاق از طریق پست الکترونیکی می توانند درخواست های خود را به نشانی info@armanhotel.ir ایمیل نمایند.
 • رزرو از طریق تماس تلفنی : تماس با بخش رزرواسیون از طریق تلفنهای 1230 0513
 • رزرواسیون آنلاین : بزودی در وب سایت هتل آرمان…

 + توجه : نام دقیق میهمان یا میهمانان ، تعداد اتاقهای مورد نیاز به تفکیک یک نفره ، دونفره و یا سوئیت ، تاریخ و ساعت احتمالی ورود میهمانان و تاریخ خروج ایشان ، درج نشانی کامل پستی بهمراه شماره تلفن و شماره نمابر در درخواست رزرو ضروری است. برای قطعی شدن رزرو و دریافت تائیدیه می بایست تمامی مبلغ رزرو قبل از ورود مسافر ، شارژ گردد .